Majówka z astronomią

 Tarnowski Pasaż Odkryć zaprasza na majowy weekend pod znakiem astronomii. Zajęcia poświęcone odkrywaniu ciał niebieskich zaplanowano w Planetarium w dniach od 1 do 5 maja. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Trzy propozycje na długi weekend majowy przygotował Pasaż Odkryć w Tarnowie. Chętni będą mogli wziąć udział w niezwykłych lekcjach astronomii prowadzonych  w Planetarium. Zajęcia poświęcone odkrywaniu ciał niebieskich zaplanowano w dniach od 1 do 5 maja.– Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkania z astronomią do naszego Planetarium. Dotkniemy razem gwiazd i polecimy na majówkę na Księżyc! Sprawdzimy, co znajduje się poza Galaktyką, poznamy dzieje kosmosu, staniemy się odkrywcami badającymi małe ciała niebieskie! – można przeczytać na stronie Pasażu Odkryć.

Seanse w Planetarium odbywać się będą o godzinie 10.00 i 12.00. O godzinie 14.00 natomiast, poza pokazem, można liczyć na dyskusje z astronomem.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy, które prowadzi  prowadzi Biuro Obsługi Klienta Pasażu Odkryć, tel.14 688 88 86.

 

25.04.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |