Wakacyjna abstrakcja w BWA

 Abstrakcja, to temat wakacyjnych warsztatów dla dzieci, na które zaprasza Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie. Warsztaty zaplanowano w dwóch terminach, a odbywać się będą w Pałacyku Strzeleckim. Zajęcia są płatne, obowiązują zapisy.

 

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na wakacyjne warsztaty „Lato w BWA”. Warsztaty zaplanowano w dwóch terminach: 8-12 lipca oraz 19-23 sierpnia. Zajęcia będą się odbywać w Pałacyku Strzeleckim przy ul. Słowackiego 1, w godz. 10.00-11.30. Opłata za pięć dni – płatna z góry przelewem – wynosi 100 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy, których dokonywać można pod adresem: edukacja@bwa.tarnow.pl lub numerem telefonu 606 146 520. Materiały zapewniają organizatorzy

Tematem przewodnim zajęć będzie abstrakcja. - Uważamy, że lato i wakacje to doskonały czas na najbardziej abstrakcyjne realizacje! W tym roku stawiamy na kolor (przypominamy, że czarny i biały to też kolory) zrobimy prace bez sensu i doniczkę. Wykleimy i zakleimy, zrobimy obraz z nitki - ale bez igły, użyjemy siatki, ale nie po to oby odgrodzić się od sąsiada (chyba, że ktoś będzie chciał)! A to wszystko, jak zawsze w duchu ekologii! Skorzystamy z materiałów naturalnych i tych z drugiego obiegu! – twierdzą organizatorzy.

 

14.06.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |