Koncert jubileuszowy w TCK

Dokładnie piętnaście lat temu w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury rozpoczęły się pierwsze zajęcia Szkoły Muzyków Rockowych. Głównym założeniem projektu było umożliwienie młodym ludziom nauki gry na instrumentach w formie indywidualnych zajęć oraz przygotowanie do gry w zespołach muzycznych. Z okazji jubileuszu 28 listopada w piwnicach TCK odbędzie się koncert z udziałem nauczycieli, absolwentów i nauczycieli nietypowej szkoły.

Od 15 lat działa w Tarnowskim Centrum Kultury Szkoła Muzyków Rockowych. Przez ten okres spora grupa młodych ludzi uczestniczyła w zajęciach przygotowujących do gry w zespołach muzycznych. Argumentem przemawiającym za słusznością podjętej przed laty inicjatywy jest niegasnąca popularność i zainteresowanie zajęciami. Dodatkowym atutem Szkoły są koncerty, w których młodzi uczniowie mogą zaprezentować przed żywą publicznością efekty swojej pracy.
Z okazji jubileuszu piętnastolecia Tarnowskie Centrum Kultury organizuje koncert specjalny, w którym wystąpią uczniowie absolwenci, nauczyciele Szkoły oraz zaproszeni goście, m.in.: Jerzy Durał (ZIYO), Wojciech Klich, Magda Piwowarczyk (SIEDEM), Krzysztof Huber (PERSONEL), Mariusz „Mario” Dziekan, a także Tomasz Fiołek i Leszek Łuszcz.
Impreza odbędzie się 28 listopada 2008, godz. 19.00 w piwnicach TCK. Bilety na koncert kosztują 15 złotych.
Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz - rockowych. Indywidualne zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je: Piotr Smoleń (gitara), Paweł Mazur (bas) i Bartłomiej Rojek (perkusja).
25.11.2008
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |