Okocimski Brzesko - OKS 1945 Olsztyn 1:1

Do przerwy 0:1

Nie udało się piłkarzom Okocimskiego zainkasować kompletu punktów na własnym boisku w pojedynku z zespołem z Olsztyna. Dodatkowo osłabił zespół Łukasz Szczoczarz, który po dwóch żółtych obejrzał również czerwoną kartkę.Po jedenastu kolejkach rozgrywek Okocimski zajmuje w ligowej tabeli 15 lokatę z dorobkiem 10 punktów. Kolejny mecz drużyna z Brzeska rozegra 28 września, a jej rywalem będzie Ruch Wysokie Mazowieckie.

Remisem zakończył się pojedynek 11 kolejki II ligi w Brzesku. Zespół Okocimskiego podzielił się punktami z drużyną OKS 1945 Olsztyn. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po golu strzelonym w 44 minucie przez Piesia z rzutu wolnego pośredniego, egzekwowanego z kilku metrów po niefortunnym zagraniu pomiędzy Kocisem a bramkarzem gospodarzy Jarosławem Palejem. Na szczęście dla brzeszczan 10 minut po przerwie gościom nie udało się założyć pułapki ofsajdowej i po strzale z ostrego kąta wyrównał Kajda.
Mecz toczył się na grząskim boisku, mimo to obydwie drużyny stworzyły po kilka sytuacji podbramkowych. Goście pokazali się z dobrej strony, zwłaszcza w pierwszej połowie - dobrze spisującego się w bramce Jarosława Paleja pokonać mogli Suchocki i Lech, a także późniejszy zdobywca bramki - Piesio. W zespole Okocimskiego aktywny był Sławomir Matras, okazji do zdobycia bramek nie wykorzystali także Kajda i Zontek.
Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu, bo tuż przed zakończeniem pojedynku boisko po otrzymaniu czerwonej kartki musiał opuścić Łukasz Szczoczarz, który ręcznie chciał wymierzyć sprawiedliwość sędziemu.
Po 11 kolejkach zespół z Brzeska zajmuje w II ligowej tabeli 15 miejsce, mając na swoim koncie zaledwie dwa zwycięstwa. Kolejnym rywalem Okocimskiego będzie w następnej kolejce ekipa Ruchu Wysokie Mazowieckie.
Okocimski Brzesko - OKS 1945 Olsztyn 1:1 ( 0:1)
bramki: Piesio (44 min) - Kajda ( 54 min)
Okocimski: Palej - Łapuszek, Kocis, Jagła, Zontek, Kajca ( 46 min. Wawryka), Kostecki, Szczoczarz, Matras (69 min. Ogar), Kucharzyk (69 min. Baruch), Kajda.
Żółte kartki: Łapuszek, Szczoczarz, czerwona kartka: Szczoczarz (druga żółta)
Sędziował Tomasz Garbowski (Kluczbork), widzów 300.
24.09.2008
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |