Wykład w Galerii

9 grudnia w Galerii Miejskiej w Tarnowie odbędzie się kolejny, piąty wykład w ramach Sekcji Sztuki Najnowszej. Początek o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

„Sekcja Sztuki Najnowszej" to pierwszy długofalowy projekt edukacyjny przygotowany przez BWA - Galerię Miejską w Tarnowie. „Sekcja" to cykl wykładów poświęconych sztuce najnowszej prowadzony od października od lipca w kilku tematycznych osłonach, które mają przybliżyć najciekawsze zjawiska zaistniałe w sztuce na przestrzeni ostatnich lat.
Wykłady są kierowane do szerokiego grona osób zainteresowanych kulturą - odbiorców w różnym wieku: uczniów, studentów i każdego dysponującego chęcią i wolnym czasem.
Celem projektu jest kompetentne przedstawienie sztuki współczesnej w oparciu o szerszy kontekst historii i teorii sztuki oraz bogaty materiał ilustracyjny.
Zajęcia prowadzi Ewa Łączyńska - Widz - absolwentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, autorka tekstów o sztuce. Na piąty wykład Galeria Miejska zaprasza do Pasażu Tertila 9 grudnia o godzinie 18.00. Wstęp wolny!
06.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |