CHKS Łódź – Unia Tarnów 32:32 (17:18)

Jeden punkt zdobyli w wyjazdowym spotkaniu w Łodzi piłkarze ręczni Unii. Każdy punkt ma znaczenie, zwłaszcza wywalczony na wyjeździe, w tym przypadku jednak szkoda straconej szansy, gdyż tarnowianie pozwolili gospodarzom doprowadzić do remisu w ostatniej minucie meczu. Unia zajmuje po 10 kolejkach 10 miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

Zarówno tarnowska Unia, jak i CHKS Łódź są tegorocznymi beniaminkami I ligi piłki ręcznej mężczyzn. Pojedynek tych zespołów w Łodzi zakończył się remisem, choć niewiele brakowało, by drużyna z Tarnowa wywiozła z Łodzi komplet punktów.
Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się wywalczyć znaczącej przewagi, ale to tarnowianie schodzili na przerwę z jedną bramką przewagi.
W drugiej połowie również przez większą część Unia zachowała prowadzenie. 10 minut przed końcem meczu gospodarze przegrywali 28:30, a jeszcze w 54 minucie tarnowianie prowadzili 32:29. Niestety ta przewaga została przez łodzian zniwelowana w końcówce meczu. Gospodarze zdobyli trzy bramki z rzędu i mecz zakończył się podziałem punktów.
Unia zajmuje w tabeli po 10 kolejkach spotkań 10 miejsce z dorobkiem siedmiu punktów.
W kolejnym meczu tarnowianie podejmować będą zajmującą czwartą lokatę w tabeli Olimpię Piekary Śląskie.