Rozdajemy bilety na rzeszowsko – tarnowskie przedstawienie

Nasza redakcja objęła patronatem tarnowską prezentację przedstawienia „O nim zapomnieć nie wolno. Rzecz o Łukaszu Cieplińskim” w reżyserii Sławomira Gaudyna. Spektakl, przygotowany w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, pokazany zostanie 14 grudnia na scenie Mościckiego Centrum Kultury w związku z 27 rocznicą wprowadzenia stanu wojennego. Trzy podwójne zaproszenia na przedstawienie trafią do widzów za naszym pośrednictwem.

27 rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego jest okazją do zaprezentowania na scenie Mościckiego Centrum Kultury przedstawienia "O nim zapomnieć nie wolno. Rzecz o Łukaszu Cieplińskim". Tarnowska prezentacja odbędzie się z inicjatywy Jacka Pilcha, posła Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawienie przygotowane zostało w Teatrze im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie, jego reżyserem jest tarnowianin Sławomir Gaudyn, a autorem scenografii Grzegorz Janiszewski. Spektakl współprodukowany jest przez Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie, partnerem imprezy jest NSZZ "Solidarność" Region Małopolska, nasza redakcja objęła nad projektem patronat medialny. Przedstawienie odbędzie się 14 grudnia na scenie Mościckiego Centrum Kultury o godzinie 11.00.

Trzy podwójne zaproszenia trafią do tych internautów, którzy jako pierwsi napiszą na adres redakcji: redakcja@tarnowskieinfo.pl informację zawierającą tytuł przedstawienia, imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.
09.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |