NIE-BO – koncert i konkurs

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 12 grudnia o godzinie 20.30 do piwnicy TCK na koncert zespołu NIE-BO. Zespół znany jest m.in. z wykonań kompozycji Tadeusza Nalepy, Carlosa Santany, Erica Claptona, czy Jamesa Browna. Dysponujemy dwuosobowym zaproszeniem na koncert, które za naszym pośrednictwem trafi do któregoś z internautów. Zapraszamy zatem do udziału w koncercie i naszej zabawie.

12 grudnia o godz 20.30 Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołu NIE-BO, który zaprezentuje swoje autorskie rockowe kompozycje oraz znane i lubiane dźwięki z repertuaru innych artystów.
NIE-BO to zespół założony przez przyjaciół, którego liderem jest gitarzysta i wokalista Robert Lubera. Skład uzupełniają Piotr QUENTIN Wojtanowski (bas), Krzysztof FLIPPER Krupa (bębny), oraz córka Roberta - Jean.
Zespół znany jest z wykonań kompozycji Tadeusza Nalepy, Carlosa Santany, Erica Claptona, Jamesa Browna czy nieco młodszych, takich jak: Luryn Hill, Alanis Morissette, Alicia Keys.
Zespół współpracuje z takimi wykonawcami jak:Robert Gawliński, Grzegorz Turnau, >Artur Gadowski, Lombard, Brathanki, Róże Europy, Ziyo, Siedem, ale również pod szyldem NIE-BO tworzy własną muzykę. NIE-BO ma także na swoim koncie nagrania do filmu "Krugerandy". - Naszym zamierzeniem nie było robienie kariery. Chcieliśmy się spotykać po pracy i grać dla siebie, bawić się muzyką. Taki był nasz cel od samego początku. Nie zależało nam na budowie własnego wizerunku medialnego. To wspólne muzykowanie przyniosło nam wiele przyjemności – mówi o swoim zespole Robert Lubera.
Bilet na piątkowy koncert kosztuje 10 złotych. Mamy dla Was dwuosobowe zaproszenie na koncert. Trafi ono do osoby, która jako pierwsza prześle na adres: redakcja@tarnowskieinfo.pl mail o treści :Nie-Bo oraz imię, nazwisko i numer telefonu. Na maile czekamy do piątku, do godziny 12.00.
11.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |