Dwie imprezy Galerii Miejskiej

12 grudnia na dwie imprezy zaprasza Biuro Wystaw Artystycznych - Galeria Miejska w Tarnowie. Najpierw w Zespole Szkół Plastycznych odbędzie się wykład Wojciecha Prażmowskiego „Inspiracje i kreacje w fotografii, a wieczorem w Pasażu Tertila otwarta zostanie wystawa „Zapamiętane miasto”. To jedna z imprez tegorocznego Festiwalu ArtFest.

12 grudnia o godzinie 11:40 do Zespołu Szkół Plastycznych zaprasza Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Miejska w Tarnowie. W szkole odbędzie się wykład Wojciecha Prażmowskiego „Inspiracje i kreacje w fotografii”. Wojciech Prażmowski to wybitny fotograf i pedagog, wykładowca w Łódzkiej Szkole Filmowej, autor fotografii kreacyjnej. Wykład będzie adresowany do młodzieży licealnej, mogą go również wysłuchać zainteresowani nauczyciele z Tarnowa i okolic.
Tego samego dnia wieczorem, o godzinie 19.00 w salach ekspozycyjnych w pasażu Tertila otwarta zostanie wystawa fotografii „Zapamiętane miasto”, prezentująca Tarnów w obiektywie: Wojciecha Druszcza, Janusza Foglera, Wociecha Prażmowskiego, Tomka Sikory i Andrzeja Świetlika .
Wystawa jest jednym z punktów programu tegorocznej edycji Festiwalu ArtFest.
11.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |