Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha

Tarnowskie Centrum Kultury oraz Wojtek Klich zapraszają na „Rockowe O!płateczki”. Ten wyjątkowy koncert kolęd rozpocznie się tradycyjnie w wigilijną noc 25 grudnia o godzinie 1.30 w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury.

W każdą wigilijną noc, nieprzerwanie od 1995 roku, w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Od pierwszego koncertu „O!Płateczki” stały się imprezą kultową, nie do powtórzenia i nie do przeniesienia. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”. Koncert rozpocznie się 25 grudnia o 1.30, i będzie wzbogacony o nowe autorskie pastorałki Wojtka Klicha i jego gości. - Mam wrażenie jest to rodzaj opłatka naszego środowiska muzycznego i jego wiernych sympatyków, którzy zjeżdżają z najodleglejszych miejsc na tę jedną noc by być razem ze swoim rodzinami i z tą jedyną, niezwykłą rodziną muzyków i fanów starego dobrego rocka… - mówi Tomasz Kapturkiewicz, dyrektor Tarnowskiego Centrum Kultury.
W bożonarodzeniową noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół
w składzie: Wojtek Klich - wokal, gitara, Jerzy „Kobra” Drobot – bas, Stanisław Migała - gitara, Krzysztof Krupa „Flipper” – perkusja, a także zaproszeni do udziału w koncercie goście.
19.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |