Opłatek samorządowców

Kilkaset osób, samorządowców, przedstawicieli firm, urzędów i instytucji z terenu Tarnowa i powiatu tarnowskiego było uczestnikami opłatkowego spotkania w Urzędzie Wojewódzkim w Tarnowie. Spotkanie zorganizowali wspólnie Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Tarnowa i Starosta Tarnowski.

19 grudnia samorządowcy z regionu tarnowskiego spotkali się w Urzędzie Wojewódzkim w Tarnowie na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym zorganizowanym wspólnie przez Jerzego Millera - Wojewodę Małopolskiego, Marka Nawarę - Marszałka Województwa Małopolskiego, Mieczysława Krasa - Starostę Tarnowskiego i Ryszarda Ścigałę - Prezydenta Miasta Tarnowa. Na uroczystości obecny był również ksiądz biskup Wiesław Lechowicz.
Uczestnicy spotkania wysłuchali m.in. koncertu kolęd w wykonaniu kapeli ludowej „Pogórzanie”, obchodzącej jubileusz czterdziestolecia pracy artystycznej, wysłuchali życzeń składanych przez gospodarzy spotkania, później zaś połamali się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia świąteczne i noworoczne.


20.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |