Zmiany w świątecznym rozkładzie jazdy

Pewne zmiany w okresie świątecznym obowiązywać będą w rozkładzie jazdy autobusów miejskich na terenie Tarnowa. Na niektórych liniach w Wigilię uruchomione zostaną dodatkowe kursy, na niektórych liniach autobusy nie będą z kolei kursować w Boże Narodzenie.

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie wprowadzi w okresie świąt Bożego Narodzenia pewne zmiany w rozkładzie jazdy autobusów. I tak w Wigilię, 24 grudnia, autobusy kursować będą według rozkładów jazdy na soboty, a w celu uniknięcia przepełnień w autobusach na liniach 0a i 30 w okresie od 8:00 do 14:00 uruchomione zostaną dodatkowe kursy.
W Boże Narodzenie natomiast autobusy obowiązywał będzie rozkład jazdy na dni świąteczne. Na liniach 34 i 35 autobusy w tym dniu nie będą kursować, a na linii nr 2 zawieszona będzie część kursów, specjalnie oznakowanych w rozkładzie jazdy.
26 grudnia autobusy na wszystkich liniach kursować będą według rozkładów jazdy na dni świąteczne.
W sobotę 27 grudnia autobusy wszystkich linii jeździć będą zgodnie z rozkładem jazdy na soboty, a następnego dnia, w niedzielę, według rozkładów jazdy na dni świąteczne.
23.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |