Pucharowe pojedynki w Tarnowie

10 stycznia w hali "Jaskółka" odbędą się dwa spotkania 1/32 Pucharu Polski w futsalu z udziałem tarnowskich drużyn. Tad-Bud Team zmierzy się z Inplus Alpol Siemianowice Śląskie, a Westovia Okna Pawłowski z AZS UŚ Katowice. Do 1/16 rozgrywek awansują zwycięzcy spotkań.

Dwie tarnowskie drużyny futsalu znalazły się w gronie 64 zespołów, które 10 stycznia rywalizować będą w 1/32 Pucharu Polski w futsalu. 30 zespołów w tym gronie, w tym obydwa tarnowskie, wyłoniono w turniejach eliminacyjnych, pozostałe to drużyny występujące w futsalowej ekstraklasie i dwóch grupach I ligi. Losowanie par odbyło się w grudniu w siedzibie Komisji Futsalu Polskiego Związku Piłki Nożnej. rozlosowano pary 1/32 Halowego Pucharu Polski.
Mecze z udziałem tarnowian odbędą się 10 stycznia w hali "Jaskółka". O 9.30 drużyna Tad-Bud Team zmierzy się z zespołem Inpuls Alpol Siemianowice Ślaskie, o godzinie g.11.00 rozpocznie się mecz Westovii Okna Pawłowski z AZS UŚ Katowice. Tarnowskie drużyny, mimo, iż grają we własnej hali, czeka bardzo trudne zadania. Ich rywale występują w I ogólnopolskiej lidze futsalu. Inpuls Alpol zajmuje obecnie piątą lokatę w lidze w gronie 12 drużyn, akademicy z Katowic sklasyfikowani są na siódmej pozycji.
08.01.2009
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |