Warsztaty ceramiczne w TCK

Od 12 stycznia Tarnowskie Centrum Kultury przyjmuje zapisy do udziału w kolejnych warsztatach w ramach projektu „PracOFFnia”. 24 i 25 stycznia dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach z ceramiki artystycznej. Koszt udziału w warsztatach wynosi 20 złotych.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie w „PracOFFni”. Rozpoczęły się zapisy do udziału w warsztatach ceramiki artystycznej, które odbędą się w kilku grupach w dniach 24 i 25 stycznia. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 20 złotych.

Historia ceramiki jest częścią historii ludzkiej cywilizacji, odzwierciedla zmieniające się zwyczaje i rytuały. Glina to surowiec, który swobodnie można kształtować rękami. Jest wyjątkowym materiałem pozwalającym na indywidualną wypowiedź, zarówno przy tworzeniu przedmiotów użytkowych, jak i dekoracyjnych.

Zajęcia w TCK odbywać się będą w grupach wiekowych – 10 – 15 lat i powyżej 16 lat. Pierwsza grupa, młodszych uczestników, rozpocznie warsztaty 24 stycznia o godzinie 16.00. Tego samego dnia o 18.30 rozpoczną się zajęcia grupy uczestników w wieku powyżej 16 lat.
12.01.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |