Koszykarze z tarczą

Koszykarze Unii Tarnów wygrali kolejny mecz w rozgrywkach II ligi. Tym razem tarnowianie pokonali na wyjeździe HK Bank Spółdzielczy Żory 84:66. Unia zajmuje w tabeli II ligi czwarte miejsce.

Koszykarze Unii Tarnów pokonali na wyjeździe 84:66 zespół HK Bank Spółdzielczy Żory. Tarnowianie wygrali wszystkie kwarty, do przerwy prowadzili siedmioma punktami, a decydująca o wyniku okazała się trzecia kwarta wygrana 22:12.
Dużo punktów zdobyli w tym spotkaniu koszykarze Unii skutecznie trafiając za trzy punkty.
Tarnowianie zajmują w tabeli II ligi czwarte miejsce, mając pięć punktów wywalczonych w trzech spotkaniach.

HK Bank Spółdzielczy Żory – Unia Tarnów 66:84 (18:19, 19:25, 12:22, 17:18)
Punkty dla Unii: Szewczyk 20, Zych 19, Sobiło 18, Cygan 11, Ciuruś 5, Uriasz 5, Grys 4, Łaszewski 2.