Zwycięstwo nad Puszczą

Seria meczów bez porażek zespołu Okocimskiego trwa. Do spotkania w Niepołomicach mieli na swoim koncie cztery kolejne pojedynki bez porażki, teraz liczba ta wzrosła do pięciu. Okocimski Pokonał Puszczę 2:1 i zajmuje w lidze siódme miejsce. Kolejnym rywalem zespołu z Brzeska będzie sąsiad w tabeli – Pelikan Łowicz.

Piłkarze Okocimskiego uporali się z zajmującą jedno z ostatnich miejsc w II lidze Puszczą Niepołomice, wygrywając na wyjeździe 2:1.
Pierwszego gola zdobyli gospodarze, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnie uderzył głową Morawski. Kilkadziesiąt sekund później było już 1:1. Tym razem rzut wolny wykonywali goście. Piłkę w pole karne wrzucił Łytwyniuk, a do siatki „na raty” trafił Rafał Gil. Jego uderzenie z kilku metrów odbił jeszcze bramkarz Puszczy, ale dobitka okazała się skuteczna. Sytuacje, po których padły bramki były jedynymi interesującymi wydarzeniami w pierwszej połowie, która okazał się widowiskiem raczej nudnym.
Po przerwie goście śmielej zaatakowali i stworzyli więcej sytuacji podbramkowych. Na bramkę Kwedyczenki strzelali najpierw Pyciak, a później trzykrotnie Gil, którego ostatnia próba zakończyła się zdobyciem drugiego gola. Napastnik Okocimskiego miał w polu karnym Puszczy wystarczająco dużo miejsca i czasu, by strzałem po ziemi trafić do siatki.
Gospodarze nie byli w stanie odrobić straty, dopiero w 88 minucie Cichy miał szansę na zdobycie bramki, ale po dośrodkowaniu Morawskiego nie sięgnął piłki.
Okocimski przedłużył w ten sposób serię meczów bez porażki, obecnie brzeszczanie zajmują w tabeli II ligi siódme miejsce z 21 punktami po 14 meczach. Kolejnym rywalem Okocimskiego będzie, na boisku w Brzesku, Pelikan Łowicz, zajmujący w lidze ósmą lokatę.