Punkty zostały w Ostrowcu

Termalica Bruk-Bet Nieciecza przegrał kolejny mecz – tym razem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po zmianie trenera niecieczanie nie poprawili swojej sytuacji w tabeli, wywalczyli cztery punkty w pięciu spotkaniach i zajmują w tabeli I ligi ostatnią lokatę.

Piłkarze Bruk-Betu nie musieli przegrać meczu w Ostrowcu Świętokrzyskim, przegrali go jednak 0:2 i spadli na ostatnie miejsce w tabeli I ligi.
Na początku spotkania bramkę dla niecieczan mógł zdobyć Cichos, w ostatniej chwili przeszkodził mu jednak jeden z obrońców. Ten sam zawodnik jeszcze raz stanął przed szansą zdobycia prowadzenia, jego strzał w 19 minucie został jednak zablokowany. Dwie minuty później gospodarze prowadzili 1:0, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obrońcy gości nie upilnowali Stachurskiego, a ten głową skierował piłkę do siatki.
Goście starali się odrobić stratę, jednak obrońcy KSZO nie popełniali błędów, a niecieczanom w decydujących momentach brakowało skuteczności.
Podobnie było po przerwie. Goście starali się wyrównać, niewiele jednak potrafili zwojować. Najlepszą okazję miał w 86 minucie Cios, który po dośrodkowaniu Prokopa z rzutu rożnego posłał piłkę tuż nad poprzeczką bramki KSZO.
Więcej sytuacji do zdobycia bramki mieli gospodarze. Wykorzystali tylko jedną z nich, gdy w przedostatniej minucie meczu Frańczak ograł w polu karnym Kubackiego i z odległości kilkunastu metrów trafił do siatki.
Teraz piłkarzy z Niecieczy czeka mecz na własnym boisku z Flotą Świnoujście. Rywale zajmują w lidze piątą lokatę.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:0 (1:0)
Bramki: Stachurski (22 min.), Frańczak (89 min.)
Żółte kartki: Dybiec, Lasocki, Skórnicki - Tupalski
Bruk-Bet Nieciecza: Towarnicki - Kowalski, Cios, Tupalski, Kubowicz, Piątek, Baran, Prokop, Szałęga (60 min. Szczoczarz), Cichos, Trafarski (83 min. Mąka)
Sędziował: P. Dreschel (Gdańsk), widzów: 500