Rusza kartingowy sezon

18 stycznia na torze przy ulicy Kochanowskiego w Tarnowie zainaugurowany zostanie kolejny sezon wyścigów gokartów i cykl Grand Prix 2009. Kierowcy małych bolidów rywalizować będą o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Początek zawodów o 9.30.

Rozpoczyna się kolejny cykl Grand Prix wyścigów kartingowych. 18 stycznia na torze przy ulicy Kochanowskiego w Tarnowie młodzicy i juniorzy zainaugurują sezon o godzinie 9.30, wszyscy pozostali staną na starcie o 12.00.

Zgłoszenia do udziału w zawodach, w których wystąpić mogą wszyscy chętni amatorzy przyjmowane są w piątek i sobotę od 15.00 do 22.00 i w niedzielę przed rozpoczęciem zawodów.

Cieszące się dużym zainteresowaniem wyścigi o charakterze szkoleniowo - rekreacyjnym, łączą tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją. Ich organizatorami są: Tarnowskie Towarzystwo Sportowo _ Kulturalne K-Team, Urząd Miasta Tarnowa, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Patronat nad zawodami objął Ryszard Ścigała, prezydent Tarnowa, a kierowcy rywalizować będą o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.
Wszystkie informacje o zawodach znajdują się na stronie: www.gokarty-tarnow.pl. O szczegóły można pytać na torze lub pod numerem telefonu: 793 083 022.
16.01.2009
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |