Futsal Grand-Prix w Borzęcinie

Zakończyły się rozgrywki o trzeciej edycji Futsal Grand-Prix w Borzęcinie organizowane przez Borzęcińskie Stowarzyszenie Futsalu „Gryf" pod patronatem Wójta Gminy Borzęcin. Najlepszym zespołem okazał się Kris-Met Borzęcin, drugie miejsce zajął tarnowski Gaztar. Najlepszym piłkarzem rozgrywek wybrany został Tomasz Szalecki.

Zespół Kris-Met Borzęcin został zwycięzcą kolejnej edycji Futsal Grand-Prix w Borzęcinie. W ostatnim, czwartym turnieju Kris-Met potwierdził swoją dominację wygrywając wszystkie osiem spotkań, a w generalnej klasyfikacji zdobył 36 punktów. Drugie miejsce przypadło ekipie tarnowskiego Gaztaru, który mimo słabszej dyspozycji w ostatnim turnieju utrzymał pozycję wicelidera z dorobkiem 30 punktów, mając wygrany jeden turniej, co premiowało ich do wyższego miejsca.
Piłkarze D-Team/"KO-JA" również uzbierali 30 punktów, lecz musieli zadowolić się trzecim miejscem. Czwarta lokata przypadła ekipie Sokoła Borzęcin, a piąte miejsce zespołowi z Radłowa. Najlepszym strzelcem został Dawid Curyło z Kris-Metu. Mimo nieobecności w ostatnim turnieju z dorobkiem 40 goli utrzymał prym w tej klasyfikacji. Najlepszym bramkarzem został również przedstawiciel Kris-Metu - Mariusz Mucek, który najrzadziej wyciągał piłkę z siatki. Tytuł najlepszego piłkarza otrzymał Tomasz Szalecki, kapitan drużyny Gaztar.