Bruk – Bet w Krakowie

Piłkarze Bruk – Betu Nieciecza, lider małopolsko – świętokrzyskiej grupy trzeciej ligi zmierzyli się w Krakowie w spotkaniu towarzyskim ze Spartą Kazimierza Wielka. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Bruk – Betu 3:2.

Na sztucznej murawie stadionu Hutnika w Krakowie przygotowujący się do rozgrywek ligowych piłkarze Bruk – Betu Nieciecza rozegrali kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem niecieczan była Sparta Kazimierza Wielka. Mecz zakończył się skromną wygraną drużyny Bruk – Betu 3:2. Rozmiar wygranej nie jest imponujący, ale spotkanie toczyło się przez cały czas przy przewadze piłkarzy lidera małopolsko – świętokrzyskiej grupy trzeciej ligi. Do przerwy Bruk – Bet prowadził 1:0 po strzale Piotra Kota, a na kolejne bramki trzeba było czekać aż do 70 minuty, kiedy to piłkarze Sparty zdobyli wyrównującego gola. Kolejne dwie bramki zdobył dla zespołu z Niecieczy Sas w 74 i 85 minucie, a wynik spotkania ustalony został na dwie minuty przed końcem meczu.
Kolejny sparing piłkarze Bruk – Betu rozegrają z Naprzodem Jędrzejów.