Udany sparing

Przygotowujący się do wiosennej rundy rozgrywek piłkarze Okocimskiego Brzesko pokonali w Skierniewicach w spotkaniu sparingowym tamtejszy SAS 2007 różnicą dwóch bramek 4:2. Dwie bramki dla drużyny z Brzeska zdobył Tomasz Ogar.

Drugoligowy zespół piłkarzy Okocimskiego Brzesko przygotowuje się do wiosennej rundy rozgrywek ligowych. Po kilku turniejach rozgrywanych w hali ( m.in. w Pleśnej i Ciężkowicach), „piwosze” wyjechali na zgrupowanie do Skierniewic. Na zakończenie pobytu drużyna z Brzeska zmierzyła się w spotkaniu sparingowym w tamtejszym SAS 2007. Mecz zakończył się efektownym zwycięstwem Okocimskiego 4:2, choć do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po bramce Dariusza Lipińskiego. Okocimski przeważał, ale przez długi czas piłkarze z Brzeska nie byli w stanie potwierdzić swojej przewagi celnymi strzałami. Bramki padły w ciągu ostatnich 20 minut spotkania. Najpierw wyrównał Janasiewicz, później dwukrotnie do bramki gości trafił Tomasz Ogar i raz Mateusz Wawryka.
Cel, jaki wiosną stawiają przed zawodnikami włodarze klubu z Brzeska i sponsorzy to utrzymanie się w drugiej lidze bez konieczności rozgrywania meczów barażowych.