Pięciolatek z pucharem

W dniach 28-29 maja, na torze „Kartodrom – Radom” odbyły się kolejne w tym sezonie zawody kartingowe. Udział w nich wzięło 93 zawodników. W zawodach wystartowali również tarnowianie - Michał Zając oraz debiutujący w tym cyklu rozgrywek Kacper Szczurek, Piotr Dembiński i najmłodszy, pięcioletni Karol Panek.

Dla czwórki zawodników Speed Race Tarnów Racing Teamu miniony weekend był bardzo pracowity. Michał Zając, Kacper Szczurek, Piotr Dembiński i Karol Panek startowali w zawodach na torze „Kartodrom – Radom”.

W całych zawodach wystartowało 93 zawodników. Debiutujący w tym cyklu wyścigów Piotr Dembiński zajął czwartą lokatę w kategorii Junior Rok. Wygranymi podzielili się Dominik Morawski Krzysztof Frankowski, a trzeci był Karol Lubas.
Szóste miejsce w kategorii Rok wywalczył Michał Zając, któremu problemy techniczne uniemożliwiły walkę z czołówką.

Najlepiej zaprezentował się najmłodszy uczestnik, pięcioletni Karol Panek, który w kategorii E-50 Trening w stawce 12 najmłodszych adeptów kartingowych w kraju zdobył pierwsze dwa puchary Kartingowych Mistrzostw Polski.

Za trzy tygodnie, również w Radomiu, odbędzie się kolejna runda zawodów kartingowych rangi mistrzowskiej.