Zgłoś problem komunikacyjny

Pod numerem telefonu 504 044 047 przez całą dobę przyjmowane są sygnały dotyczące kłopotów z przejazdem przez tarnowskie ulice, spowodowanych przez śnieg. Na odśnieżanie i utrzymanie przejezdności dróg miasto wydało już milion dwieście tysięcy złotych. Mimo to kłopoty z przejazdem mogą występować, przede wszystkim na drogach osiedlowych.

Całodobowy telefon interwencyjny z numerem 504 044 047 uruchomił Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich. Pod tym numerem zgłaszać można powodowane przez śnieg kłopoty z przejazdem przez ulice Tarnowa. – Po otrzymaniu sygnału, postaramy się jak najszybciej wysłać sprzęt na wskazane miejsce – deklaruje Stanisław Pyzdek, dyrektor Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich.

Od czwartku w Tarnowie spadło około 40 centymetrów śniegu. Według prognoz, w najbliższych dniach można się spodziewać kolejnych opadów. Na odśnieżanie i utrzymanie przejezdności dróg miasto wydało już milion dwieście tysięcy złotych. Na ulicach pracuje 10 pługopiaskarek z dwóch wyłonionych w przetargu firm oraz 20 innych pojazdów, głównie traktorów z pługami i rozsiewaczami. - Kłopoty z przejazdem mogą występować na drogach osiedlowych i właśnie głównie z myślą o nich uruchomiony został specjalny telefon interwencyjny. Oczywiście, można zgłaszać uwagi dotyczące wszystkich miejskich ulic – tłumaczy Stanisław Pyzdek.
17.02.2009
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |