Wygrana w Płocku

Ekipa z Niecieczy zdobyła kolejne punkty w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Tym razem niecieczanie zasłużenie pokonali w Płocku Wisłę 3:1. Termalica Bruk-Bet zajmuje w tabeli I ligi trzecie miejsce z siedmioma punktami zdobytymi w trzech spotkaniach. Kolejny pojedynek niecieczanie rozegrają u siebie z Arką Gdynia.

Po trzech kolejkach rozgrywek I ligi zespół z Niecieczy znajduje się w ścisłej czołówce tabeli. W niedzielę niecieczanie zasłużenie pokonali na wyjeździe Wisłę Płock. Goście od początku spotkania przejęli inicjatywę i atakowali bramkę Wisły. Efektem był gol zdobyty w 14 minucie przez Andrzeja Rybskiego, który z kilku metrów skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu Biskupa.

Strzelona bramka nie zmieniła obrazu gry, nadal lepiej prezentowali się piłkarze z Niecieczy, którzy mieli kilka okazji do podwyższenia rezultatu. Dobrych sytuacji nie wykorzystali Biskup i Trafarski, wreszcie w 39 minucie Trafarski właśnie został sfaulowany w polu karnym gospodarzy, a z rzutu karnego do siatki trafił Jan Cios.

Po przerwie wreszcie zaatakowali nie mający już nic do stracenia piłkarze Wisły. Bramka kontaktowa mogła paść już w 48 minucie, ale świetna interwencja Nowaka zażegnała niebezpieczeństwo. Niecieczanie bronili się skutecznie do 65 minuty, kiedy to po rzucie wolnym piłka trafiła do Bilińskiego, a ten z bliska trafił do siatki.

W ciągu ostatnich 10 minut gospodarze wypracowali trzy dogodne sytuacje do wyrównania, ale ani Jakubowski, ani Jaroń nie byli jednak w stanie pokonać bramkarza gości, a po uderzeniu Bilińskiego piłka minimalnie minęła bramkę. Płocczanom nie udało się wyrównać, tymczasem w doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu Jareckiego efektownym strzałem wynik spotkania ustalił Drozdowicz. Obydwaj zawodnicy niedługo przedtem pojawili się na boisku.

Termalica Bruk-Bet zajmuje w lidze trzecie miejsce, a w kolejnym, spotkaniu niecieczanie zmierzą się u siebie z Arką Gdynia.

Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:3 (0:2)

Bramki: Biliński (65 min.) - Rybski (14 min.), Cios (39 min.), Drozdowicz (90 min.)