Porażka na inaugurację

Szczypiorniści SPR Control Process Tarnów rozpoczęli rozgrywki II ligi od wyjazdowej porażki z KSSPR Końskie 33:34. Decydująca bramka padła w ostatnich sekundach spotkania.

Szczypiorniści SPR Control Process Tarnów zainaugurowali rozgrywki w II lidze. Zespół, który zapowiada walkę o awans, przegrał w inauguracyjnym spotkaniu 33:34 na wyjeździe z KSSPR Końskie.

Gospodarze mieli przewagę przez całe spotkanie, tarnowianie ambitnie „gonili” wynik, do przerwy przegrywali różnicą dwóch bramek, ale na pół minuty przed końcem meczu na tablicy wyników widniał remis 33:33. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy i to oni mogli cieszyć się z wygranej.

KSSPR Końskie – SPR Control Process Tarnów 34:33 (16:14)

Bramki dla Control Process: Grzesik 9, Janas 7, Bieś 6, Siedlik 4, Sokół 3, Sygnarowicz 2, Bujak 1, Dutka 1