Wygrana w Polkowicach

Termalica Bruk-Bet Nieciecza zainkasował kolejne trzy punkty wygrywając na wyjeździe z KS Polkowice 2:0. Zespół z Niecieczy zajmuje w tabeli I ligi szóstą lokatę. W następnej kolejce niecieczanie podejmą Olimpię Elbląg.

Drużyna z Niecieczy zdobyła trzy punkty wygrywając z ostatnim w tabeli KS Polkowice. Niecieczanie wyjechali do Polkowic po trzy punkty i od początku spotkania realizowali plan mający przynieść im wygraną. Już po 15 minutach Bruk-Bet mógł prowadzić 2:0, doskonałych sytuacji nie wykorzystali jednak Drozdowicz i Pawlusiński. W pierwszej połowie gospodarze tylko dwukrotnie przedarli się na pole karne niecieczan, nie stworzyli jednak poważnego zagrożenia pod bramką Nowaka.

Po przerwie goście nadal kontrolowali przebieg gry, w 67 minucie ponownie bramkę mógł zdobyć Dariusz Pawlusiński, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Kilka minut później piłkarze Termaliki okazali się wreszcie skuteczni. Po dośrodkowaniu Pawlusińskiego, lot piłki zmienił uderzeniem głową wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Szczoczarz. Losy meczu rozstrzygnął w 84 minucie Pawlusiński, trafiając do siatki z rzutu wolnego z odległości 20 metrów. Po tej bramce gospodarze ostatecznie stracili wiarę w możliwość odniesienia sukcesu i nawet nie starali się zmienić niekorzystnego rezultatu.

Termalica Bruk-Bet zajmuje w tabeli I ligi szóste miejsce z 16 punktami zdobytymi w 10 spotkaniach. W następnej kolejce jest spora szansa na powiększenie tego dorobku, gdyż do Niecieczy przyjedzie zajmująca przedostatnie miejsce w lidze Olimpia Elbląg.

KS Polkowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:2 (0:0)

Bramki: Szczoczarz (71 min.), Pawlusiński (84 min.)
Żółte kartki: Salamoński, Wacławczyk - Cios, Lipecki, M. Kowalski

Termalica: NowakŁ. Kowalski, Cios, Pleva, Pawlusiński, Jarecki (78 min. M. Kowalski), Lipecki, Rybski (69 min. Biskup), Ceglarz, Szałęga (69 min. Szczoczarz), Drozdowicz
Sędziował: A. Radziszewski (Warszawa), widzów: 400.