Pasmo sukcesów

Niedawno Azoty Tarnów świętowały na tarnowskim Rynku sukcesy biznesowe firmy. Dzisiaj chwalą się także osiągnięciami sportowymi swoich pracowników – w KORAL MARATONIE Grzegorz Czyż stanął na najwyższym stopniu podium, a Marek Łabuz uplasował się na szóstej pozycji.

Po sukcesach biznesowych Azotów Tarnów, przyszła pora na sukcesy sportowe pracowników firmy. W KORAL MARATONIE odbywającym się w ramach II Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju świetnie zaprezentowali się Grzegorz Czyż i Marek Łabuz. Maratończycy mieli do pokonania trasę o długości 42,195 km. Grzegorz Czyż, pracownik spółki Automatyka pokonał tę drogę uzyskując czas 2:43:33, co zapewniło mu pierwszą lokatę. Krynicki maraton był jego piątym w tym roku i 54. w życiu. – Biegam od jedenastu lat. Robię to czysto amatorsko. Trenuję codziennie biegając z domu do pracy i z powrotem. Tym sposobem każdego dnia pokonuję 20-25 kilometrów – mówi Grzegorz Czyż.

Z kolei Marek Łabuz, z pracownik Azotów Tarnów, z wynikiem 2:58:53 zajął pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 30-39 lat, a w klasyfikacji generalnej uplasował się na szóstej pozycji.