Porażka w debiucie

Siatkarki drugoligowego zespołu PWSZ Jedynka Tarnów rozpoczęły rozgrywki od porażki na własnym parkiecie z AGH Galeco Wisła Kraków 0:3. Każdy set tarnowianki rozpoczynały od prowadzenia, ale końcówki należały do przyjezdnych.

Rozpoczęły się rozgrywki II ligi siatkówki kobiet. Drużyna PWSZ Jedynka Tarnów w inauguracyjnym spotkaniu uległa ekipie AGH Galeo Wisła Kraków 0:3.

We wszystkich setach trwała wyrównana walka. W pierwszym gospodynie prowadziły 15:12, ale w końcówce musiały uznać wyższość gości. W drugim secie tarnowianki wyszły na prowadzenie 7:2, później prowadziły jeszcze 11:6 i 15:9, by przegrać ostatecznie 22:25.

W ostatniej partii PWSZ Jedynka znowu prowadziła, najpierw 9:6, później 13:10, ale i tym razem końcówka należała do krakowianek.

PWSZ Jedynka Tarnów – AGH Galeo Wisła Kraków 0:3 (22:25, 22:25, 20:25)

PWSZ Jedynka: Brzezińska, Wieloch, Madzia, Stolarz, W. Sysło, Styrkowiec, Jachym oraz Kosałka, Wyroba, M. Sysło, Klaczek