Porażka siatkarek

Grająca w II lidze siatkówki kobiet ekipa PWSZ Jedynka Tarnów po wyrównanym spotkaniu uległa na własnym parkiecie drużynie Extrans Patria Sędziszów Małopolski 2:3. Tarnowianki zajmują w tabeli ósmą lokatę z dwoma punktami zdobytymi w trzech meczach.

W Tarnowie rozegrano mecz II ligi siatkówki kobiet pomiędzy PWSZ Jedynką Tarnów a Extrans Patria Sędziszów Małopolski.

Mecz rozpoczął się od dobrzej gry gospodyń, dzięki której tarnowianki wygrały dwie pierwsze partie, odpowiednio 25:23 i 28:26. Niestety - dwa następne sety wygrała drużyna gości 16:25 i 23:25.

Szybko stracone punkty w ostatnim secie nie dały szans na końcową wygraną, mimo ambitnej gry tarnowianki przegrały 7:15,, a cały mecz 2:3.

PWSZ Jedynka zajmuje w tabeli II ligi ósmą lokatę, mając w dorobku dwa punkty zdobyte w trzech spotkaniach.

PWSZ Jedynka Tarnów – Extrans Patria Sędziszów Małopolski 2:3 (25:23, 28:26, 16;25, 23:25, 7:15)

PWSZ Jedynka: Wieloch, Madzia, W. Sysło, Styrkowiec, Brzezińska, Stolarz, Jachym oraz Gębiś, Klaczek, M. Sysło, Wyroba, Kosałka