Siatkarki przegrały w Rzeszowie

Siatkarki PWSZ Jedynka Tarnów przegrały w meczu II ligi z zespołem Bolesław Rzeszów 2:3. Tarnowianki, mimo, że wygrały dwa pierwsze sety, uległy ostatecznie liderowi tabeli. PWSZ Jedynka ma po czterech rozegranych spotkaniach trzy punkty i zajmuje w tabeli II ligi przedostatnie, 10 miejsce.

Po dwóch setach spotkania II ligi siatkarek Bolesław Rzeszów – PWSZ Jedynka Tarnów wydawało się, że tarnowianki mogą pokusić się o niespodziankę i wygraną z liderem tabeli. Niestety, w trzech kolejnych partiach gospodynie nie dały szans siatkarkom z Tarnowa wygrywając wysoko.

PWSZ Jedynka nie wygrała jeszcze meczu w lidze i ma trzy punkty zdobyte w czterech spotkaniach. Tarnowianki zajmują w tabeli II ligi 10, przedostatnie miejsce.

Bolesław Rzeszów - PWSZ Jedynka Tarnów 3:2 (21:25, 20:25, 25:14, 25:15, 15:12)

PWSZ Jedynka: Wieloch, Madzia, W. Sysło, Styrkowiec, Brzezińska, Stolarz, Jachym oraz Wyroba, Klaczek, Kosałka