Porażka w Tarnobrzegu

Siatkarki PWSZ Jedynka Tarnów doznały kolejnej porażki w rozgrywkach II ligi, przegrywając na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 1:3. Drużyna z Tarnowa zajmuje w tabeli II ligi 10, przedostatnią lokatę po rozegraniu sześciu spotkań.

Wyjazdowy mecz z zespołem Siarki Tarnobrzeg zaczął się dla tarnowianek bardzo obiecująco. Pierwszy set, po efektownej pogoni, zakończył się wygraną 26:24.

Niestety agresywniejsza postawa gospodyń w dwóch kolejnych setach pozwoliła im, w połowie każdego seta zdobywać kilkupunktową przewagę, której siatkarkom PWSZ nie udało się zniwelować.

Czwartego seta zawodniczki PWSZ Jedynki rozpoczęły od prowadzenia 5:2, gospodynie szybko jednak doprowadziły do remisu 5:5, a później objęły prowadzenie nie oddając go aż do końca spotkania.

Tarnowianki po rozegraniu sześciu spotkań zajmują w tabeli II ligi przedostatnie, 10 miejsce z trzema punktami.

Siarka Tarnobrzeg – PWSZ jedynka Tarnów 3:1 (24:26, 25:18, 25;18,25;15)

PWSZ Jedynka: Kosałka, Brzezińska, Wieloch, Madzia, Wyroba, Stolarz, W. Sysło, M. Sysło, Klaczek, Styrkowiec, Gębiś, Jachym