Wicelider za mocny

Siatkarki PWSZ Jedynka Tarnów przegrały kolejny ligowy pojedynek, tym razem z Karpatami Krosno 0:3. Mecz w Krośnie zakończył pierwszą rundę rozgrywek. Tarnowianki zajmują w tabeli 10 miejsce z dorobkiem siedmiu punktów.

Niepowodzeniem zakończył się wyjazd siatkarek PWSZ Jedynki Tarnów do Krosna. Wicelider tabeli potwierdził swoją siłę, wygrywając spotkanie w trzech setach, odpowiednio: 25:20, 25:22, 25:19.

Najbliżej urwania seta drużynie z Podkarpacia tarnowianki były w drugiej partii, w której po zaciętej walce uległy trzema punktami.

Mecz w Krośnie zakończył pierwszą rundę rozgrywek, w której drużyna PWSZ Jedynka Tarnów zajęła 10 miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. Kolejna runda rozpocznie się już 26 listopada, a PWSZ Jedynka rozegra wyjazdowe spotkanie z Wisłą Kraków.

Karpaty Krosno – PWSZ Jedynka Tarnów 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)

PWSZ: Brzezińska, Wieloch, Madzia, W. Sysło, M. Sysło, Styrkowiec, Jachym, Kosałka, Wyroba, Gębiś