Biegali pod ziemią

Wieczorem 7 marca zakończyła się w kopalni soli w Bochni piąta edycja dwunastogodzinnego biegu sztafetowego. Zwycięska sztafeta pokonała w ciągu 12 godzin dystans ponad 202 kilometrów. Zespól gospodarzy – KB LOK Bochnia wywalczył czwartą pozycję pokonując prawie 185 kilometrów. W zawodach wzięło udział około 200 biegaczek i biegaczy – zarówno amatorów, jak i wyczynowych sportowców.

W podziemiach bocheńskiej kopalni soli odbyła się piąta edycja dwunastogodzinnego biegu sztafetowego. W gronie uczestników – zawodniczek i zawodników znajdowali się zarówno amatorzy biegania, jak i wyczynowi sportowcy.
Zwycięscy – zespół w składzie: Sebastian Kler, Marcin Błazinski, Krzysztof Przybyła i Damian Sowa, pokonali w ciągu 12 godzin dystans 202 944 metrów
Drugie miejsce z wynikiem 200 477 metrów wywalczyła sztafeta z Wałbrzycha: Mirosław Kaczuga, Edward Baczewski, Krzysztof Bartkiewicz, Jerzy Kulczyk

Trzecie miejsce z wynikiem 196 650 metrów zdobył zespół MOK MSZANA DOLNA: Jan Wydra, Grzegorz Czyż, Marcin Wydra, Janusz Sarnicki. Zaraz za podium uplasowali się biegacze gospodarzy -KB LOK BOCHNIA w składzie: Rafał Krzemień, Adrian Barnaś, Tomasz Głód oraz Mateusz Kazek, a ich wynik to 184 422 metry.