Krakowianki za mocne

Siatkarki PWSZ Jedynka Tarnów uległy w Krakowie drużynie AGH Galeco Wisła 0:3. Tarnowianki zajmują po 11 kolejkach przedostatnie, 10 miejsce w tabeli II ligi.

Nie udała się wyprawa siatkarek PWSZ Jedynki Tarnów po ligowe punkty do Krakowa. Faworyzowane gospodynie – AGH Galeco Wisła – nie zawiodły i wygrały ligowy mecz 3:0.

Jedynie w pierwszym secie mecz miał wyrównany przebieg, w końcówce wynik partii brzmiał 23:23, ale ostatecznie dwoma punktami wygrały krakowianki.

W dwóch pozostałych setach zespół z Tarnowa ustępował wyraźnie, w ostatniej partii tarnowianki ugrały zaledwie 13 punktów.

PWSZ Jedynka w tabeli II ligi zajmuje po 11 meczach przedostatnią, 10 lokatę. Zespół z Tarnowa wywalczył do tej pory siedem punktów i wyprzedza jedynie ekipę z Wieliczki.

AGH Galeco Wisław Kraków – PWSZ Jedynka Tarnów 3:0 (25:23, 25:20, 25:13)

PWSZ Jedynka: W. Sysło, Styrkowiec, Brzezińska, Klaczek, Stolarz, Madzia, Jachym, M. Sysło, Wyroba, Baran