Wygrana siatkarek

Drugie zwycięstwo odniosły u siebie w rozgrywkach II ligi siatkarki PWSZ Jedynka Tarnów. Tarnowianki pokonały Tomasovię Tomaszów Lubelski 3:1. Drużyna z Tarnowa z 10 punktami zajmuje 10 pozycję w ligowej tabeli.

Po trudnym początku spotkania i wyraźnej porażce w pierwszym secie 15:25, nic nie zapowiadało odmiany losu w spotkaniu II ligi siatkówki pomiędzy PWSZ Jedynką Tarnów, a Tomasovią Tomaszów Lubelski. W drugiej partii drużyna gości prowadziła nawet 23:22, ale tarnowianki potrafiły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając seta 26:24.

Był to moment przełomowy tego spotkania. Gospodynie potwierdziły dominacje w dwóch kolejnych setach wygrywając odpowiednio 25:16 i 25:22. Cały mecz zakończył się zwycięstwem tarnowianek 3:1.

To drugie zwycięstwo tarnowskiej drużyny w rozgrywkach ligowych. PWSZ Jedynka nadal zajmuje w tabeli II ligi przedostatnie, 10 miejsce, mając 10 punktów zdobytych w 12 spotkaniach.

Jedynka Tarnów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (15:25, 26:24, 25:16, 25:22)

PWSZ Jedynka: Brzezińska, Madzia, Stolarz, W. Sysło, Klaczek, Styrkowiec, Jachym, Wyroba, Kosałka, M. Sysło, Szczurek, Gębiś