Powtórka z pierwszej rundy

Siatkarki PWSZ Jedynki Tarnów wywalczyła kolejny punkt ligowy w Sędziszowie Małopolskim. Tarnowianki przegrały pojedynek z zespołem Extrans-Patria 2:3. Drużyna PWSZ Jedynka zajmuje w tabeli II ligi 10 miejsce.

Rewanżowe, wyjazdowe spotkanie siatkarek PWSZ Jedynki Tarnów z drużyną Extrans Patria Sędziszów Małopolski bardzo dobrze rozpoczęło się dla tarnowianek, które wygrały pierwszą partię 25:23. Niestety – po dwóch następnych setach gospodynie wyszły na prowadzenie wygrywając kolejno 25:14 i 25:16.

W czwartej partii tarnowianki ponownie zerwały się do walki i po zaciętej końcówce wygrywały 27:25. Ale w decydującym secie ponownie lepsze okazały się rywalki, zwyciężając 15:10. Cały mecz, tak jak w pierwszej rundzie rozgrywek, zakończył się wynikiem 3:2 dla zespołu z Sędziszowa.

Tarnowianki zajmują w tabeli II ligi 10 lokatę, mając 11 punktów zdobytych w 13 spotkaniach.

Extrans Patria Sędziszów Małopolski – PWSZ Jedynka Tarnów 3:2 (23:25, 25:14, 25:16, 25:27, 15:10)

PWSZ Jedynka: Brzezińska, Styrkowiec, W. Sysło, Klaczek, Stolarz, Madzia, Jachym, M. Sysło, Kosałka, Szczurek, Wyroba