Kolejna porażka siatkarek

Siatkarki PWSZ Jedynki Tarnów przegrały kolejny mecz ligowy, tym razem z Dalinem Myślenice 0:3. Tarnowianki kończą rozgrywki w bieżącym roku na 10 miejscu w tabeli II ligi i sześcioma punktami straty do zajmującej dziewiątą lokatę Tomasovii.

17 grudnia zespół siatkarek PWSZ Jedynka Tarnów zmierzył się w wyjazdowym ligowym pojedynku z Dalinem Myślenice. Niestety, tarnowianki znowu przegrały, tym razem 0:3.

Gospodynie wykorzystały słabszą formę zawodniczek z Tarnowa, wygrywając pewnie i zasłużenie.

Pierwszy set zakończył się wygraną Dalinu 25:12, jedynie w drugiej partii tarnowianki przez dłuższy czas stawiały skuteczny opór, ale i ten set zakończył się wygraną gospodyń 25:21. W trzeciej partii PWSZ Jedynka ugrała natomiast 17 punktów.

Przegrana tarnowianek zwiększyła ich dystans do drużyn, z którymi bezpośrednio sąsiadują w tabeli. Zespół Pogoni Proszowice zwiększył przewagę nad zespołem z Tarnowa do siedmiu punktów, a drużyna z Tomaszowa ma sześć punktów przewagi nad tarnowiankami.

Tą porażką PWSZ Jedynka zakończyła rozgrywki w roku 2011. Zespół z Tarnowa zajmuje 10, przedostatnie miejsce w lidze.

Dalin Myślenice – PWSZ Jedynka Tarnów 3:0 (25:12, 25:21, 25:17)

PWSZ: Brzezińska, Stolarz, W. Sysło, M. Sysło, Klaczek, Styrkowiec, Gębiś, Wyroba