Przegrana w Limanowej

Koszykarze Unii Tarnów przegrali ligowy pojedynek w Limanowej 72:98. Tarnowianie zajmują w tabeli II ligi szóstą lokatę z 18 punktami wywalczonymi w 12 spotkaniach. Lider, drużyna z Piaseczna, ma pięć punktów więcej niż Unia.

Nie udała się wyprawa koszykarzy Unii Tarnów do Limanowej. Tarnowianie przegrali pojedynek ligowy z Limbachem 72:98. Jedynie w pierwszej połowie gra była wyrównana, a gospodarze prowadzili do przerwy zaledwie czterema punktami.

Trzecią kwartę zespół z Limanowej wygrał różnicą 14 punktów i szanse tarnowian na sukces zmalały prawie do zera. W ostatniej kwarcie gospodarze dołożyli do posiadanej już przewagi kolejne osiem punktów i odnieśli pewne zwycięstwo.

Unia zajmuje w tabeli II ligi szóste miejsce. Tarnowianie mają po 12 rozegranych spotkaniach 18 punktów i tracą do lidera, PWiK Piaseczno, pięć punktów.

Limbach Limanowa – Unia Tarnów 98:72 (29:21, 19:23, 26:12, 24:16)

Punkty dla Unii: Zych 21, Uriasz 14, Grys 8, Szewczyk 4, Łaszewski 2, Niemczura 11, Malinowski 6, Wojciechowski 2, W. Mróz 2, K. Mróz 2