Szczypiorniści nie zwalniają tempa

Piłkarze ręczni Control Process Tarnów wygrali na własnym parkiecie ligowy pojedynek z KSZO Ostrowiec i prowadzą w tabeli II ligi, mając dwa punkty przewagi nad Grunwaldem Ruda Śląska.

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi odnieśli szczypiorniści Control Process Tarnów. Tym razem tarnowianie pokonali na własnym parkiecie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski różnicą 10 bramek.

Gospodarze wygrali zasłużenie, a mecz rozstrzygnął się po kilkunastu minutach gry, gdy wyniki brzmiał 14:2 dla tarnowian.

Do końca pierwszej połowy utrzymywała się zdecydowana przewaga Control Process, a na przerwę piłkarze schodzili przy rezultacie 25:13.

Na początku drugiej połowy przewaga tarnowian wzrosła do 14 bramek. Gościom udało się zniwelować część strat, ale wygrana gospodarzy ani przez moment nie była zagrożona.

Control Process zajmuje w tabeli II ligi pierwszą lokatę z 22 punktami zdobytymi w 13 spotkaniach. Wicelider, Grunwald Ruda Śląska, ma dwa punkty straty do tarnowian.

Control Process Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 44:34 (25:13)

Bramki dla Control Process: Niedojadło 11, Grzesik 6, Bieś 5, Janas 5, Siedlik 5, Sygnarowicz 5, Sokół 2, Święcicki 2, Dutka 1, Kuroś 1, Michalik 1