Półmetek kartingowej rywalizacji

Na torze Speed Race Tarnów rywalizowali zawodnicy w Tarnowsko-Małopolskiej Karting Lidze. Odbyła się już V runda tych rozgrywek w sezonie jesienno-zimowym. Po tych zawodach liderzy obydwu dywizji umocnili się na swoich pozycjach.

Na torze Speed Race Tarnów rywalizowali zawodnicy w Tarnowsko-Małopolskiej Karting Lidze. Zawody okazały się emocjonujące - w niektórych przypadkach o miejscu startowym decydowało okrążenie na którym został uzyskany najlepszy rezultat.

W sesji kwalifikacyjnej pierwszej dywizji najszybszy okazał się Łukasz Kiwior, tuż za nim uplasowali się Wojciech Bochenek oraz Sebastian Frączek, natomiast w drugiej dywizji najlepszy był Kamil Morydz, na drugim miejsce ukończył kwalifikacje Konrad Malawski, na trzecim Bartek Pabian.

Później przyszedł czas na biegi finałowe, w których stawka kierowców została podzielona na grupy. Po tej rundzie Karting Ligi na pozycji lidera pierwszej dywizji umocnił się Wojciech Bochenek z 250 punktami, drugi jest Sebastian Frączek (224 punkty), a trzeci Łukasz Kiwior (171 pkt).

Liderem drugiej dywizji pozostaje Kamil Morydz z 209 punktami, za nim plasuje się Krzysztof Wrona (193 punkty) oraz Konrad Malawski (184 punkty).