Stanisław Tym w „Marzeniu”

Jeden z najznakomitszych polskich aktrów i satyryków Stanisław Tym w poniedziałek 16 marca zagości w tarnowskim Kinie „Marzenie”. Legendzie polskiego filmu i kabaretu towarzyszyć będzie uznany i lubiany Kabaret Ciach. Organizatorem imprezy jest Tarnowskie Centrum Kultury. Początek imprezy o godzinie 20.00.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza w poniedziałek 16 marca na wieczór kabaretowy, w którym wystąpią Stanisław Tym i Kabaret Ciach.

Na program imprezy składają się dwa występy, odtwórca kultowych postaci w polskich komediach, Stanisław Tym, w Tarnowie przedstawi kilka swoich największych przebojów kabaretowych, będzie również coś premierowego.

Ciach to kabaret utytułowany i dobrze znany w całej Polsce. Grupa istnieje od 1994 roku. Zespół raczej nie zajmuje się polityką, ich popularne skecze to m. in. „Nauka jazdy”, „Komisja wojskowa”, "Melina", ”Wykrywacz kłamstw”, „Bandyta jest wśród nas”. Ich cechą charakterystyczną jest wciąganie widzów do akcji sceniczne. Kabaret, od lat będący filarem Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, pokaże swój najnowszy program „Listy od widzów", który powstał na podstawie autentycznej korespondencji otrzymanej od fanów.

Współpraca Kabaretu Ciach ze Stanisławem Tymem trwa już kilka lat. Za nimi wspólna trasa z występami w Stanach Zjednoczonych. W Tarnowie zobaczymy fragmenty zarówno wspólnych pokazów sprzed trzech lat, jak i nowych programów.
Sprzedaż biletów w cenie 25 złotych w przedsprzedaży i 35 złotych w dniu imprezy prowadzą kino Marzenie i Tarnowskie Centrum Kultury.
12.03.2009
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |