Porażka siatkarek

Mimo dobrej gry siatkarki PWSZ Jedynki Tarnów przegrały we własnej hali pierwsze spotkaniu ligowe w 2012 roku z Siarką Tarnobrzeg 1:3.

Kolejnej porażki w rozgrywkach ligowych doznały siatkarki PWSZ Jedynka Tarnów. Tym razem tarnowianki przegrały na własnym parkiecie z Siarką Tarnobrzeg 1:3.
W pierwszej partii drużyny często zmieniały się na prowadzeniu, a gospodynie miały szansę zwyciężyć mając piłkę setową przy stanie 24:23. Siatkarki Siarki obroniły jednak setbola i wygrały pierwszego seta 28:26.
Drugiego seta tarnowianki wygrały zdecydowanie 25:17 i doprowadziły do remisu 1:1.
W trzeciej partii uważna gra przyjezdnych nie pozwoliła gospodyniom na na osiągnięcie przewagi, a w końcówce seta kilka błędów tarnowianek dało Siarce zwycięstwo 25:23.
W czwartym secie walki już nie było, gospodynie uległy 20:25, a w całym meczu 1:3.

Jedynka Tarnów-Siarka Tarnobrzeg 1:3 (26:28, 25:17, 23:25, 20:25)