Nieudany rewanż w Wieliczce

W sobotę 14 stycznia siatkarki PWSZ Jedynka Tarnów rozegrały kolejny ligowy pojedynek. Tym razem tarnowianki zmierzyły się w Wieliczce z tamtejszym MKS MOS. Niestety, siatkarki z Tarnowa przegrały ten mecz 2:3.

Siatkarki PWSZ Jedynka Tarnów uległy w Wieliczce drużynie MKS MOS 2:3 w kolejnym spotkaniu II ligi siatkówki.
Wyraźnie  wygrany pierwszy set (25:18) zdawał się  zapowiadać rewanż za zwycięstwo MOS Wieliczki w Tarnowie. Niestety, już w następnej partii gospodynie zdołały odrobić straty, a wygrywając trzecią partię objęły prowadzenie 2:1 w setach. Łatwa przegrana (25:13) w trzecim secie zapowiadała powtórkę koszmaru z Tarnowa, gdzie gospodynie nie zdołały wywalczyć nawet punktu. Niespodziewanie w czwartej partii tarnowiankom udało się wygrać 25:20 i wyrównać stan rywalizacji.
Niestety na wygranie całego spotkania nie starczyło już sił i nasz zespół musiał zadowolić się tylko jednym punktem w konfrontacji z najsłabszą drużyną w lidze.

MKS MOS Wieliczka – PWSZ Jedynka Tarnów 3:2 (18:25, 25:21, 25:13, 20:25, 15:11)