Porażka z Wisłą

Tarnowski zespół Lumaro Ekotar Elbud uległ w spotkaniu 1/8 finału Halowego Pucharu Polski w Futsalu drużynie Wisły Krakbet Kraków 2:8. Goście grający w ekstraklasie futsalu byli faworytem spotkania i nie zawiedli, choć tarnowianie w pewnym momencie prowadzili już 2:0.

W Tarnowie rozegrano mecz 1/8 finału Halowego Pucharu Polski w Futsalu, w którym tarnowski zespół Lumaro Ekotar Elbud zmierzył się z ekipą Wisły Krakbet Kraków.
Goście byli zdecydowanym faworytem spotkania, ale tarnowianie zagrali ambitnie i do przerwy to oni prowadzili 1:0.
W drugiej połowie gospodarze zdobyli jeszcze jednego gola, ale w miarę upływu czasu to krakowianie osiągnęli przewagę i wygrali ostatecznie pucharowy mecz 8:2.
Awans do 1/8 finału rozgrywek pucharowych to największy sukces tarnowskiej drużyny futsalowej. Wisła Kraków nie tylko prowadzi w rozgrywkach ekstraklasy futsalu, ale jest również zwycięzcą pucharowych rozgrywek w ubiegłym sezonie.