Tarnowianie najlepsi w Radłowie

Tarnowska para Andrzej Hycnar i Piotr Markiewicz okazała się najlepsza w II Turnieju Brydżowym o Puchar Burmistrza Radłowa. W turnieju uczestniczyło 35 par. Burmistrz Zbigniew Mączka nie tylko wręczał nagrody i puchary, ale sam zasiadł przy brydżowym stoliku. W doborowej stawce gospodarz zawodów zajął 32 miejsce.

Pałac Dolańskich po raz drugi gościł brydżystów – uczestników Turnieju Brydżowego o Puchar Burmistrza Radłowa.

Wystartowało 35 par, gośćmi specjalnymi turnieju byli: arcymistrz międzynarodowy Józef Pochroń i Janusz Korwin-Mikke. W gronie kilkudziesięciu zawodników znaleźli się arcymistrzowie, mistrzowie międzynarodowi oraz mistrzowie krajowi.

Zawody wygrała tarnowska para Andrzej Hycnar i Piotr Markiewicz (Tarnów) z wynikiem 61,08 %, drugie miejsce wywalczyli Damian Smulski i Wojciech Micek (Dębica) – 59 %, a trzecie Ryszard Jaśkiewicz i Dariusz Sosin.

Najlepszą parą radłowską okazali się burmistrz Zbigniew Mączka i Jacek Mierosławski, a parą młodzieżową Maciej Kita i Michał Krysa.