Słabsi od Wisły

Piłkarze ręczni Control Processu Tarnów przegrali na wyjeździe z Wisłą Sandomierz 29:31, choć do przerwy prowadzili jedną bramką. Tarnowianie prowadzą w tabeli II ligi, mając 38 punktów i dwa punkty przewagi nad wiceliderem.

Piłkarze ręczni Control Processu Tarnów rozegrali kolejny ligowy pojedynek w Sandomierzu z tamtejszą Wisłą. Tarnowianie rozpoczęłi mecz od prowadzenia 3:1, a pierwszą połowę wygrali różnicą jednej bramki - 14:13.

Przełom w spotkaniu nastąpił gdy gospodarze zdobyli cztery bramki z rzędu i wyszli na prowadzenie 24:19. Tarnowianie odrobili część strat i doprowadzili do rezultatu 21:24, dwie kolejne bramki zdobyli jednak szczypiorniści z Sandomierza. Tej straty już nie udało się odrobić.
Control Process prowadzi mimo porażki w tabeli II ligi, mając dwa punkty przewagi nad zespołem z Sandomierza.

Wisła Sandomierz - Control Process Tarnów 31:29 (13:14)
Bramki: Niedojadło 10, Bieś 9, Siedlik 4, Grzesik 3, Michalik 1, Bujak 1, Janas 1