Control kontrolował

Piłkarze ręczni Control Process nie mieli problemu z pokonaniem Juvenii Rzeszów w kolejnym meczu ligowym. Tarnowianie prowadzą w tabeli I ligi, mając 40 punktów wywalczonych w 23 spotkaniach.

Drużyna piłkarzy ręcznych Control Process Tarnów odniosła we własnej hali efektowne zwycięstwo nad Juvenią Rzeszów 40:26.

Tarnowianie prowadzili od początku do końca spotkania. Mecz rozpoczął się od prowadzenie gospodarzy 2:0, później 4:3, a na przerwę tarnowianie schodzili mając przewagę sześciu bramek.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Już po kilku minutach przewaga gospodarzy wzrosła do 10 bramek. Goście niewiele mogli zwojować na parkiecie w Tarnowie i powinni być zadowoleni, że nie przegrali jeszcze bardziej dotkliwie.
Control Process prowadzi w tabeli II ligi, mając po 23 meczach 40 punktów i dwa punkty przewagi nad zespołem Wisły Sandomierz.

Control Process Tarnów – Juvenia Rzeszów 40:26 (18:12)

Bramki dla Control Process: Siedlik 7, Grzesik 7, Janas 6, Święcicki 4, Sygnarowicz 4, Niedojadło 3, Bieś 3, Sokół 3, Dereń 2, Dutka 1