Wiosenne spotkania zakochanych

 Stowarzyszenie „Kanon” zaprasza na trzy wyjątkowe spotkania, realizowane w ramach projektu „Zakochani w Tarnowie”. 12 kwietnia w Centrum Sztuki Mościce o godz. 13.00. zaplanowano premierę spektaklu „Miłość zapisana w pamiętniku”. Dwa dni później w teatrze odbędzie się widowisko artystyczno - rozrywkowe „Powtórka z geometrii miłości". Wreszcie 15 kwietnia w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej wyemitowany zostanie film „Epidemia miłości”.

 

Stowarzyszenie „Kanon”, realizujące projekt „Zakochani w Tarnowie” zaprasza na spotkania z udziałem interesujących gości – Tomasza Zubilewicza, aktora Tomasza Schimscheinera i reżysera Macieja Piwowarczuka oraz członków kabaretu „Mumio”.

12 kwietnia o godzinie 13.00 w Centrum Sztuki Mościce zaplanowano premierę sztuki „Miłość zapisana w pamiętniku". Na scenie gościnnie wystąpi Tomasz Schimscheiner, a główne role zagrają ... uczniowie tarnowskich szkół - IV LO i ZST nr 1.

Kolejna propozycja to widowisko artystyczno - rozrywkowe „Powtórka z geometrii miłości". Wezmą w nim udział Jadwiga i Dariusz Basińscy oraz Jacek Borusiński z kabaretu „Mumio”, którzy podpowiedzą jak zainteresować sobą ukochaną osobę i sprawić, by miłosny zachwyt przerodził się w gorące uczucie. Przed publicznością wystąpi też Tomasz Zubilewicz z wiosenną prognozą pogody dla zakochanych. A na koniec piosenki o miłości zaprezentuje zespół „Monk”. Organizatorzy zapraszają w sobotę, 14 kwietnia o godzinie 18.00 do tarnowskiego teatru.

Wiosenne spotkania zakochanych w Tarnowie zakończy opowieść filmowa o miłości młodych Polaków w trudnych czasach powstania warszawskiego - „Epidemia miłości" w reżyserii Macieja Piwowarczuka. Film zaprezentowany zostanie 15 kwietnia o godzinie 16.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem. Wstęp wolny.

W trakcie wszystkich spotkań wolontariusze fundacji „Kromka Chleba” będą sprzedawać cegiełki na rzecz budowy hospicjum „Via Spei”.

11.04.2012
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |