Super Rok dla Łukasza Kiwiora

W dniach 14-15 kwietnia na torze w Gostyniu, odbyły się zawody kartingowe - Wiosenny Puchar ROKa. W kategorii Super Rok zawody wygrał tarnowianin Łukasz Kiwior. Tym samym kierowca Speed Race Tarnów Racing Team wywalczył kwalifikację do Światowego Finału ROK CUP 2012, który rozegrany zostanie we Włoszech w październiku.

W dniach 14-15 kwietnia na torze w Gostyniu, odbył się Wiosenny Puchar ROKa. Zawody, zaliczane do punktacji kartingowego ROK Cup Poland 2012, były zarazem pierwszymi zawodami tegorocznego sezonu kartingowego. Na starcie gostyńskich zawodów stanęli zawodnicy w grupach wiekowych: „Baby Rok”, „Mini Rok”, „Junior Rok”, „Rok” i „Super Rok”.

W kategorii „Super Rok” zawody wygrał tarnowianin Łukasz Kiwior, zawodnik Speed Race Tarnów Racing Team.

Zwycięzcy z każdej kategorii wywalczyli kwalifikację na Światowy Finał Roka, który odbędzie się 11-14 października na włoskim torze w Lonato.
W zawodach wystartowali również wychowankowie tarnowskiej sekcji kartingowej - –Michał Zając, Kacper Szczurek i Piotr Dembiński, którzy zajęli w swoich kategoriach dalsze miejsca.