Wygrana w Niecieczy

Po trzech remisach piłkarze Termaliki Bruk-Bet wreszcie odnieśli zwycięstwo. Niecieczanie pokonali na własnym boisku KS Polkowice 2:0 i zajmują w tabeli I ligi drugą lokatę, mając tyle samo punktów co prowadzący Piast i zajmująca trzecie miejsce Pogoń. Kolejny mecz zespół z Niecieczy rozegra w Elblągu z zajmującą ostatnie miejsce Olimpią.

Zespół Termliki Bruk-Bet Nieciecza po serii remisów wreszcie odniósł zwycięstwo w meczu ligowym. Niecieczanie zasłużenie pokonali na własnym boisku KS Polkowice 2:0, będąc zespołem lepszym i dojrzalszym.

Pierwsza bramka padła po efektownym strzale Jareckiego, któremu wyłożył piłkę Rybski. Kilkanaście minut później role się odwróciły. Jarecki podał Rybskiemu, a ten trafił do siatki zza linii pola karnego.

Tuż po przerwie trzeciego gola powinien zdobyć Drozdowicz, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Goście zagrali ambitnie i także mogli zdobyć bramki. Najlepszą okazję zmarnował w 48 minucie Bancewicz, który będąc tuż przed bramkarzem gospodarzy uderzył zbyt lekko. Z kolei w 63 minucie tuż obok słupka posłał piłkę Janus.

Zespół z Niecieczy po tej wygranej zajmuje w tabeli I ligi drugą pozycję. Niecieczanie mają 49 punktów, tyle samo co prowadzący Piast Gliwice i zajmująca trzecie miejsce Pogoń Szczecin.

W najbliższym spotkaniu Termalika Bruk-Bet zmierzy się na wyjeździe z ostatnią w tabeli Olimpią Elbląg i ma spore szanse na zdobycie kolejnego kompletu punktów.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - KS Polkowice 2:0 (2:0)

Bramki: Jarecki (20 min.), Rybski (38 min.)
Żółte kartki: Baran - Ałdaś

Termalica: Nowak - Kowalski (45 min. Piątek), Pleva, Czerwiński, Jarecki, Pawlusiński, Lipecki, Baran, Szczoczarz (70 min. Biskup), Rybski, Drozdowicz (85 min. Trafarski)
Sędziował: J. Małyszek (Lublin), widzów: 1 500